Recenzje

Nowe i stare Land Rover Defenders rywalizują o dominację w terenie

Kiedy wypuszczono nową wersję Land Rover Defender, panował duży sceptycyzm, że jego jednoczęściowe podwozie, resory pneumatyczne i niezależne zawieszenie sprawią, że będzie gorzej niż jego poprzednik. Na szczęście najnowszy Carwow przedstawia Mat Watson, który stawia dwóch offroadowców w serii wyzwań terenowych.

Dzięki bogatemu rodowodowi brytyjskiego producenta samochodów terenowych jest jasne, że nowy pojazd ma duże buty do wypełnienia. Nie myśl przez chwilę, że nie jest przystosowany do tego zadania, ponieważ ma wszystkie dzwonki i gwizdki, których można oczekiwać od każdego odpornego na bombę offroadera. Z przewagą 120 koni mechanicznych (89 kilowatów) i 44 funtostopami (60 niutonometrów) momentu obrotowego w stosunku do oryginału, wspomaganą przez siłę uderzeniową komputerów, aby utrzymać wszystko w ryzach, nowszy pretendent z pewnością może mówić.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close