Ogólne

Nowojorski Auto Show ponownie opóźniony, teraz zaplanowany na następny sierpień

Gra w auto-show muzyczne krzesła trwa. New York Auto Show jest ponownie opóźniony, a nowy termin wyznaczono teraz na koniec sierpnia 2021 roku. Początkowo wystawa miała odbyć się w kwietniu tego roku, a następnie przełożona na sierpień i ostatecznie odwołana na 2020 rok. Został przełożony na kwiecień 2021 i teraz. jest ponownie odsunięty, a publiczne otwarcie zaplanowano na 20 sierpnia 2021 r. Wydarzenie zostanie otwarte dla prasy 19 sierpnia.

Globalna pandemia koronawirusa jest przyczyną ciągłych opóźnień w programie, chociaż ta ostatnia decyzja nie jest całkowicie napędzana przez COVID-19. Według Wiadomości motoryzacyjne, przeniesienie imprezy na sierpień umożliwia organizatorom pokazu korzystanie z nowo rozbudowanego Centrum Jacoba Javitsa z dodatkową przestrzenią na eksponaty o powierzchni 100 000 stóp kwadratowych. Javits Center znajduje się w Nowym Jorku i od 1987 roku jest gospodarzem corocznej wystawy.

Posunięcie to jest ostatnim w globalnym przetasowaniu praktycznie każdego dużego salonu samochodowego, który rozpoczął się na początku tego roku z powodu szybkiego rozprzestrzeniania się COVID-19. Chicago Auto Show w lutym ma zaszczyt być ostatnim wielkim pokazem motoryzacyjnym, który odbędzie się, zanim wszystko się zmieni. Salon samochodowy w Genewie 2020 został odwołany na kilka dni przed jego premierą 5 marca, co doprowadziło do kawalkady opóźnień. Beijing Motor Show był pierwszym pokazem samochodowym po COVID, który odbył się od 26 września do 5 października w Chinach, gdzie pandemia została w dużej mierze opanowana.

Przed pandemią na światowych targach motoryzacyjnych panowała już pewna niepewność. Wielu producentów samochodów zdecydowało się pominąć duże wydarzenia zamiast organizować niezależne debiuty nowych pojazdów. Detroit Auto Show został przeniesiony na czerwiec w nadziei, że wzbudzi większe zainteresowanie producentów samochodów, ale od tego czasu został przeniesiony na koniec września, gdzie będzie konkurował z Frankfurt Motor Show. Oznacza to, że rywalizowałby, gdyby program we Frankfurcie nie został zabity. Godne uwagi niemieckie show odbędzie się w Monachium w połowie września, kilka tygodni wcześniej niż zwykle. Pokaz w Detroit ma się rozpocząć 28 września.

Nie jest jasne, czy New York Auto Show pozostanie wydarzeniem sierpniowym po 2021 r. Jeśli tak się stanie, oznacza to, że w przedziale czasowym późnego lata wczesnej jesieni odbędą się teraz trzy główne pokazy samochodowe w odstępie około miesiąca.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close