Ogólne

Nowy model renderowania Hondy Civic 2022 w wersji zapoznawczej uproszczonego modelu Si

Honda Civic nowej generacji zadebiutuje wiosną przyszłego roku w roku modelowym 2022. Japoński producent samochodów już powiedział nam, że będzie gorętsza wersja Si, a zdjęcia szpiegowskie ujawniły, że Type R będzie również kontynuowany. Znaki towarowe projektu dostarczyły dobrej wskazówki, jak będzie wyglądać nowy Civic, a firma KDesign AG wykorzystała te obrazy do stworzenia dwóch eleganckich renderingów podglądowych nowej generacji Civic Si.

Si nigdy nie był tym, który radykalnie ulepszył projekt Civica, a renderingi przedstawiające nowy Si mają podobne podejście. Podobnie jak zwykły Civic, Si ma prostszą konstrukcję. Wygląda na to, że ktoś skręcił prostą krawędzią do przodu, wyrównując przednie reflektory i kratkę. Wygładzone zagięcia i krawędzie, które widzieliśmy w tych znakach towarowych projektu, przenoszą się na Si, chociaż artysta dodał kilka ładnych akcentów charakterystycznych dla Si.

Przód ma dolną deskę rozdzielczą podobną do tej w obecnym samochodzie; jednak nie jest jasne, czy tak będzie wyglądać rzeczywiste Si, gdy nadejdzie. Wydaje się, że jest zbyt zajęty, jak na bardziej powściągliwy kierunek projektowania Hondy, który wyznacza dla swojej kompaktowej oferty. Inne sportowe akcenty Si to czarny dach, skromny tylny spojler, pojedyncza smukła centralnie zamontowana rura wydechowa i plastikowa okładzina na dole. Chociaż nie ma renderowania wnętrza, spodziewamy się, że subtelne wykończenia, naszywki i szwy będą wskazywać na wykończenie Si.

Szczegóły dotyczące układu napędowego Civic Si, czy ogólnie modelu Civic nowej generacji, są skąpe. Obecny Si wykorzystuje turbodoładowany 1,5-litrowy czterocylindrowy silnik o mocy 205 koni mechanicznych (152 kilowaty) i 192 funt-stopy (260 niutonometrów) momentu obrotowego. Nowy Civic Si powinien nadal mieć ten sam układ napędowy lub coś podobnego. Nie spodziewamy się żadnej hybrydyzacji aż do późniejszego, być może w przypadku Type R. Jednak nie będziemy wiedzieć, że Honda planuje do czasu premiery nowego Civica w przyszłym roku. Nawet wtedy prawdopodobnie będziemy musieli poczekać do zwykłego ujawnienia Civic, aby Honda szczegółowo opisała Si.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close