Recenzje

Nowy poziom subskrypcji Porsche oferuje Macan za 1500 USD miesięcznie

Subskrypcje są dziś wszędzie. Aktualności? Subskrybuj. Muzyka, filmy i telewizja? Subskrybuj, subskrybuj i subskrybuj. Biuletyny? Subskrybuj. Wino? Subskrybuj. Skarpety? Subskrybuj. Tajemnicze pudełko kości zwierzęcych? Subskrybuj. Nie powinno więc dziwić, że producenci samochodów też chcą. Kilka już oferuje usługi subskrypcji pojazdów, z różnymi wynikami, w tym Porsche. Jednak niemiecki producent samochodów rozszerza swój program i wprowadza tańszy podstawowy poziom cenowy, informuje Wiadomości motoryzacyjne.

Nowy poziom podstawowy Porsche zaczyna się od 1500 USD i różni się od poziomu pełnego dostępu 2100 USD (cena początkowa), ograniczając to, czym możesz jeździć. Podczas gdy klienci z najwyższej półki mogą korzystać z nieograniczonej liczby wymian pojazdów, klienci na poziomie podstawowym będą skazani na jeden model Porsche – Macan – na okres od jednego do trzech miesięcy. Ci, którzy chcą najbardziej sportowej opcji, Porsche 911 Carrera, zapłacą 2600 USD miesięcznie, a inne modele będą dostępne w międzyczasie. Nowy poziom subskrypcji rozpocznie się 25 września.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close