Recenzje

Opuszczony Porsche Carrera GT w chińskim salonie sprawi, że będziesz płakać

Oto trudne pytanie dla wszystkich czytelników Motor1.com zwariowanych na punkcie samochodów. Na co trudniej patrzeć – na rozbity supersamochód czy po prostu porzucony? To, co mamy dzisiaj, to druga z tych dwóch sytuacji i nie jest to byle jaki supersamochód. To Porsche Carrera GT, które może być jednym z trzech na świecie ubranych w ten szczególny odcień czerwieni.

Te zdjęcia trafiły do ​​nas od cherongermando na Instagramie, który podzielił się z nami swoimi zdjęciami i historią tego Porsche. Obecnie siedzi w opuszczonym salonie w Chinach, a konkretnie w byłym salonie Ferrari Maserati, który według Periodismodel Motorbył pierwszym tego typu w kraju. Carrera GT najwyraźniej miała kilku właścicieli, zanim trafiła do salonu, ale nie jest jasne, czy samochód był faktycznie w sprzedaży, czy po prostu tam przechowywany.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close