Ogólne

Oto kulisy rzezi samochodowej „Fast & Furious 9”

Po ponad roku opóźnień spowodowanych koronawirusem, dziewiąty film „Szybcy i wściekli” „F9” ma w końcu wejść do kin 25 czerwca. W międzyczasie to przedstawia rzeź pojazdów, których można się spodziewać w najnowszym filmie w franczyza.

To krótkie zawiera materiał filmowy, który widzieliśmy w poprzednich zwiastunach, połączony z ujęciami zza kulis, aby dać wyobrażenie o tym, jak wykonywano różne akrobacje.

Wcześniejsze zwiastuny ujawniły również, że fabuła skupi się wokół pojawienia się Jacoba Toretto, granego przez Johna Ceny, wcześniej nie wspominanego brata Dominica Toretto z Vin Diesel. Wydaje się, że rodzeństwo ma pewne problemy, które można rozwiązać jedynie poprzez zniszczenie wielu samochodów.

Przedstawione tutaj ofiary śmiertelne pojazdów obejmują Chevrolet Nova, Jeep Gladiator, liczne samochody policyjne i pojazdy wojskowe oraz zarówno klasyczne, jak i nowoczesne Dodge Charger. Dostajemy również przebłyski katastrofy podczas wyścigu samochodów seryjnych na owalnym torze, co wskazuje, że „Szybcy i wściekli 9” ponownie odwiedzi śmierć ojca Torettos, o której nie wspomniano od pierwszego filmu.

Film oferuje również lepsze spojrzenie na A90 Toyota Supra prowadzoną przez postać Sung Kanga, Hana, który wydaje się być żywy pomimo swojej widocznej na ekranie śmierci w „Tokyo Drift” (i pokazanej ponownie w „Furious 7”). Supra ma odcień pomarańczy podobny do kultowego A80 Supra z pierwszego filmu, z czarnym paskiem przypominającym szerokokadłubową Mazdę RX-7 Veilside, którą Han jechał w Tokyo Drift.

Inne zwiastuny pokazywały również Forda Mustanga Shelby GT350R i napędzanego rakietą Pontiac Fiero, więc powinno być wiele do zobaczenia, kiedy najnowszy film „Szybcy i wściekli” w końcu zadebiutuje w przyszłym miesiącu.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close