Recenzje

Oto wszystkie samochody zombie FCA sprzedane w 2020 roku, w tym cztery żmije

Wyniki FCA za czwarty kwartał i łączna sprzedaż za rok 2020 są już dostępne, pokazując niezwykle wysoką liczbę samochodów, które od dawna wycofano z produkcji, wciąż pojawiają się na wykresach. Podczas gdy Dodge Viper był pierwszym, który zwrócił naszą uwagę, odnotowując w zeszłym roku cztery sprzedaże, były też inne samochody zombie starsze niż głośny supersamochód V10.

Ale najpierw zacznijmy od Vipera. Ostatni samochód wyprodukowany w Conner Avenue Assembly Plant opuścił fabrykę w sierpniu 2017 r. Dodge sprzedał 19 egzemplarzy w 2018 r., Pięć w 2019 r. I kwartet w 2020 r. Dwa zostały zakupione w trzecim kwartale roku, a dwa pozostałe w czwartym kwartale, co pokazuje, że dealerzy Dodge wciąż mają niesprzedane zapasy. Nie jest jasne, ile samochodów nadal znajduje się na partiach dealerów, ale liczba ta jest prawdopodobnie jednocyfrowa, biorąc pod uwagę, że produkcja zakończyła się ponad trzy lata temu.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close