Recenzje

Porsche Cayman GT4 RS szpiegowane podczas rozszerzonej sesji testowej na torze Nürburgring

Nowe nagranie szpiegowskie zawiera ponad 11 minut nagrania nadchodzącego Porsche 718 Cayman GT4 RS okrążającego Nürburgring Nordschleife. Samochód wygląda na gotowy do toru wyścigowego i ma pasujący dźwięk.

Począwszy od istniejącego 718 Cayman GT4, RS ma dodatkowe otwory wentylacyjne w desce rozdzielczej, które wydają się służyć do chłodzenia hamulców. Inny okap zyskuje parę przewodów NACA. Są jeszcze większe zmiany po bokach, gdzie wloty stają się większe, a teraz w bocznych oknach znajdują się otwory wentylacyjne, które wysyłają jeszcze więcej powietrza do silnika umieszczonego pośrodku. Tył zyskuje skrzydło z mocowaniem typu „łabędzia szyja” i dużymi płytami końcowymi. Wydaje się, że rury wydechowe również mają większą średnicę.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close