Recenzje

Porsche ma podobno 3 inspirowane klasykami promocje 911

Pamiętasz wszystkie emocje związane z wprowadzeniem na rynek specjalnej edycji Porsche 911 R pięć lat temu? Cóż, przygotuj się na kolejną rundę, ponieważ Porsche ma nowe oferty specjalne dotyczące aktualnej 911 generacji 992.

Znaleźliśmy już prototypy samochodu, który wygląda jak nowoczesne 911 Sport Classic, którego wyraźnym wyróżnikiem jest wyróżniający się spojler w kształcie kaczego ogona. Unikalny tylny spojler po raz pierwszy pojawił się w legendarnej specjalnej homologacji Carrera RS 2.7 z 1973 roku, a także w 911 Sport Classic z 2010 roku.

Trend silnika donosił w zeszłym tygodniu, że Sport Classic jest tylko jednym z co najmniej trzech przygotowywanych 911 specjalnych. Pozostałe rzekomo to nowoczesne 911 ST i 50. rocznicowa wersja wspomnianej Carrera RS 2.7. Ta rocznica jest już za nieco ponad 12 miesięcy.

Według magazynu, Sport Classic połączy manualną skrzynię biegów, napęd na tylne koła i 640-konny 3,8-litrowy turbodoładowany flat-6 z obecnego 911 Turbo S. Taka kombinacja byłaby trafnym finałem przed Turbo zostaje zelektryfikowany.

Jeśli chodzi o ST, twierdzi się, że jest to model do użytku na torze, podobnie jak oryginał z lat 70. XX wieku. Wybór silnika tutaj jest uważany za 4,0-litrowy płaski 6 z obecnego 911 GT3, prawdopodobnie wyrzucający więcej niż standardowe 502 KM i połączony z kilkoma elementami retro w innych częściach samochodu.

A jeśli chodzi o jubileuszowy model z okazji 50-lecia, będzie to również samochód skoncentrowany na torze, ponieważ celebruje Carrera RS 2.7. Trend silnika spodziewa się, że będzie oparty na obecnej Carrera GTS, chociaż możemy również wyobrazić sobie, że będzie oparty na nadchodzącym 911 GT3 RS, które ma się ukazać w przyszłym roku, a samochód, o którym można by się spierać, jest duchowym następcą oryginalnej Carrery RS 2.7. Obserwuj tą przestrzeń.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close