Ogólne

Problemy z Aston Martin Valkyrie ujawnione podczas tworzenia

Na pierwszy rzut oka Aston Martin Valkyrie wyglądał na przeznaczonego do wyścigu samochodowego. W 2016 roku brytyjski producent samochodów podpisał sojusz inżynieryjny z Mercedes-Benz i wypuszczono zarówno DB11, jak i nowy Vantage. Ale po odrodzeniu w 2016 roku firma zanurkowała w ostatnich latach, tracąc szacunkowo 95 milionów dolarów tylko w pierwszej połowie 2019 roku.

Więc gdzie to wszystko poszło nie tak i czy Walkiria nadal stanie się rzeczywistością? Jasne, projekt trwał dalej i mamy działającą próbkę inżynieryjną, ale co się dzieje teraz, gdy rok 2020 dobiega końca? Nawet Aston Martin nie ma pomysłu, ale rzeczy nie wyglądają dobrze w przypadku tego, co zaczęło się jako odskocznia marki z powrotem do sportów motorowych.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close