Ogólne

Projekt Honda Passport TrailSport Rugged Roads pokazuje, że Passport może być fajny

Honda Passport 2022 debiutuje w nowej wersji TrailSport, a Honda chce się nią pochwalić. W tym tygodniu na wystawie Overland Expo West we Flagstaff w Arizonie producent samochodów zaprezentuje temat Passport TrailSport o tematyce podróżniczej.

Projekt Passport TrailSport Rugged Roads Project, zaprojektowany z pomocą entuzjastów podróżowania po lądach i YouTubera Jona Tuico, otrzymał zestaw do podnoszenia, który podnosi zawieszenie o 1,5 cala z przodu i 0,75 cala z tyłu. Jeździ na oponach Firestone Destination AT2 z czarnymi 18-calowymi kołami.

Dział badawczo-rozwojowy Honda zaprojektował punkty odzyskiwania (w kolorze pomarańczowym TrailSport), osłony ze stali nierdzewnej, które chronią miskę olejową i zbiornik paliwa oraz dolną osłonę szczotki drzwi. Bagażnik do opon na haku holowniczym zwiększa przestrzeń ładunkową.

Żadna konstrukcja nie byłaby kompletna bez namiotu na dachu, więc Honda dodała jeden. W tym przypadku jest to model Roofnest Sparrow XL.

Model TrailSport oparty na tym overlanderze zawiera elementy stylistyczne, takie jak nowy pas przedni i pomarańczowe akcenty. Ma również szerszy rozstaw niż inne modele Passport, ale ten sam prześwit 8,1 cala. Moc zapewnia ten sam 3,5-litrowy silnik V-6 o mocy 280 KM, co inne modele Passport. Każdy Passport wykorzystuje 9-biegową automatyczną skrzynię biegów ze standardowym napędem na przednie koła lub opcjonalnym napędem na wszystkie koła.

Informacje o cenach zostaną ogłoszone bliżej daty premiery Trailsport tej jesieni. Podczas gdy niektóre elementy, takie jak osłony podwozia i punkty odzyskiwania, zostały wykonane na zamówienie dla projektu Passport TrailSport Rugged Roads, wszystko inne pochodzi z firm działających na rynku wtórnym lub z własnej linii akcesoriów Hondy. Powinno to umożliwić replikację tej kompilacji, a przynajmniej zbliżyć się do niej.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close