CiekawostkiRecenzje

Przyczepa kempingowa Harmon Shadow montowana na dachu jest najlepsza i najgorsza z lat 70

Ach, lata 70. W tym przypadku mówimy o roku 1972, z którego pochodzi to urządzenie do samochodu kempingowego. Holowanie dużej przyczepy kempingowej z samochodem może wydawać się trudnym zadaniem, ale pełne ramy, takie jak ta pod tym Chevroletem Caprice z 1972 r., Były kiedyś powszechne w Americanie, a taka platforma jest wystarczająco mocna do takich rzeczy. A raczej jest tak, jeśli przyczepisz przyczepę do ramy zamiast do dachu. Wiecej o tym za chwile.

Najpierw zróbmy odpowiednie wprowadzenie. To nie jest jednorazowe dzieło – patrzysz na dwuosiową przyczepę na gęsiej szyi zwaną Shadow, zbudowaną przez Harmon Industries. Zamiast łączyć się z zaczepem do zderzaka, Shadow zastosował własny system mocowania przeznaczony do montażu na dachu samochodu. W rzeczywistości jest to raczej zgrabna konstrukcja, ponieważ skraca łączną długość przyczepy i pojazdu holowniczego i jest niesamowicie zwrotna. Nawet bardzo długi samochód, taki jak ten stary Chevrolet, może obracać się o 360 stopni, gdy jest podłączony do przyczepy. Genialne, prawda?

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close