Ogólne

Ram Rebel TRX, ogłoszono terminy produkcji Jeepa Grand Wagoneera

Kiedy Fiat Chrysler Automobiles szczegółowo opisał swoje wyniki finansowe za drugi kwartał 2020 r. W zeszłym tygodniu, ujawnił również kilka interesujących informacji na temat niektórych gorąco oczekiwanych produktów. W Ram zobaczymy, jak Rebel TRX wreszcie wejdzie do produkcji, podczas gdy fabryka FCA Warren Truck zostanie zamknięta pod koniec tego roku w celu przezbrojenia potrzebnego do produkcji Jeep Wagoneer i Jeep Grand Wagoneer.

Pierwszym, który prawdopodobnie zobaczymy, jest 2021 Ram Rebel TRX. Marka ciężarówek już ogłosiła, że ​​terenowy pickup o dużej mocy zadebiutuje latem tego roku, co może nastąpić raczej wcześniej niż później. Ze sprawozdania finansowego FCA wynika, że ​​produkcja TRX rozpocznie się w czwartym kwartale tego roku, za niecałe dwa miesiące.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close