Recenzje

Symulator wyścigowy Aston Martina za 74 000 $ ma taką samą pozycję siedzącą jak hipercar Valkyrie

Aston Martin połączył siły z Curv Racing Simulators, aby opracować najlepszy dodatek do każdego garażu lub pokoju gier kolekcjonerskich z dobrym obcasem. Może się również okazać opłacalne dla każdego początkującego gracza, który jest gotowy wywrzeć poważny wpływ na świat e-sportu.

Obie firmy zaprezentowały w poniedziałek AMR-C01, symulator wyścigów ograniczony do 150 sztuk i wyceniony od 57 500 funtów brytyjskich (około 74 128 USD). Za takie pieniądze można było kupić prawdziwe Porsche 718 Cayman S.

Curv Racing Simulators jest prowadzony przez Darrena Turnera, specjalistę od symulacji i zawodowego kierowcę wyścigowego, który obecnie znajduje się na liście kierowców w Aston Martin. Wykorzystał swoje doświadczenie w prawdziwych wyścigach, aby zapewnić, że AMR-C01 jest jak najbardziej realistyczny.

Na przykład AMR-C01 ma konstrukcję monocoque z włókna węglowego, podobnie jak nowoczesny supersamochód lub hipersamochód, a jego pozycja siedząca jest taka sama jak w Valkyrie Astona Martina. Jest również standardowo wyposażony w najnowszą wersję „Assetto Corsa”, popularnego i realistycznego symulatora wyścigów, używanego przez wielu profesjonalnych zawodników do ćwiczeń.

Aston Martin i Curv Racing Simulators powiedzieli, że AMR-C01 to tylko pierwszy produkt ich nowego partnerstwa, co oznacza, że ​​więcej – i miejmy nadzieję, tańszych – symulatorów może być w przygotowaniu.

Dostawy AMR-C01 rozpoczną się pod koniec 2020 roku. Wtedy też rzeczywiste Aston Martin Valkyrie ma rozpocząć dostawy, zakładając, że samochód nie był dalej opóźniany.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close