Recenzje

To BMW serii 8 może ukrywać pojazd testowy z centralnym silnikiem

BMW zaprezentowało serię 8 Coupe prawie dwa lata temu. Od tego czasu producent wprowadził na rynek kabriolet, czterodrzwiową serię 8 Gran Coupe i bardziej wydajny M8. Sprzedaż drogiego BMW nie wystartowała, choć na odświeżenie w połowie cyklu jest jeszcze za wcześnie. Jednak nowa partia zdjęć szpiegowskich pokazuje częściowo zakamuflowane Coupe serii 8 z kilkoma dziwnymi cechami, które sprawiają, że drapiemy się po głowach.

Na pierwszy rzut oka nic nie wygląda inaczej. Jednak po dokładniejszym przyjrzeniu się można dostrzec poprawki. Po pierwsze, nie ma tylnych szyb bocznych, a zastąpiono je nawiewami i zaciemnionymi zasłonami. Co BMW musi schłodzić w bagażniku? Tylna szyba jest również zakryta, starając się zasłonić wszystko, co znajduje się pod nią. Nie jest jednak w pełni zakryta, chociaż z perspektywy fotografa nie możemy zajrzeć do tyłu.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close