Ogólne

Toyota C-HR GR Sport ujawniona w Europie dzięki (głównie) ulepszeniom wizualnym

Kiedy Toyota po raz pierwszy wprowadziła swoją hierarchię samochodów sportowych w Japonii mniej więcej trzy lata temu, dowiedzieliśmy się o podstawowej wersji GR Sport, średniej klasy GR i flagowym GRMN. Niektóre z tych przyrostków zostały wprowadzone w innych częściach świata od tego czasu w różnych modelach i C-HR nie jest wyjątkiem.

Wprowadzony na rynek w Kraju Kwitnącej Wiśni w październiku zeszłego roku C-HR GR Sport jedzie teraz do Europy, aby pochwalić się swoimi sportowymi elementami. Będąc niższym z wyżej wymienionych trzech poziomów wyposażenia „GR”, nie jest zaskoczeniem, że mały crossover jest pokazany bez ruchu. Hybrydowe jednostki napędowe o pojemności 1,8 litra i 2,0 litra zostały nietknięte, ale Toyota usztywniła zawieszenie, aby jazda C-HR była przyjemniejsza.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close