Ogólne

Użytkownicy Cadillaca Super Cruise wkrótce otrzymają niespodziankę w wysokości 25 USD miesięcznie: 3-letni okres próbny dobiega końca

Zawsze czytaj drobnym drukiem. To lekcja, której użytkownicy Cadillaca Super Cruise mają się nauczyć.

Pierwszy zgłoszony przez Motor Trend We wrześniu system wspomagający kierowcę Cadillac Super Cruise bez użycia rąk – system poziomu 2 – jest oferowany z trzyletnim okresem próbnym, zanim będzie wymagać subskrypcji na dalsze użytkowanie.

Dla najwcześniejszych użytkowników ten proces dobiega końca. Super Cruise był po raz pierwszy oferowany w Cadillac CT6 2018 (był standardem w wersji Platinum i częścią pakietu 5000 USD w modelach Premium Luxury), a pojazdy przybyły do ​​salonów we wrześniu 2017 r.

Potwierdził to rzecznik Cadillaca, Stefan Cross Władza motoryczna oryginalne testy dobiegają końca, a właściciele są powiadamiani na 30 dni przed wygaśnięciem trzyletniego okresu próbnego.

Cross powiedział Władza motoryczna że właściciele CT6 Super Cruise na 2018 rok otrzymają dodatkowy rok w stosunku do początkowego trzyletniego okresu próbnego.

„Patrząc na pierwotne i obecne ujawnienie, obaj właściciele twierdzą, że będą potrzebować aktywnej subskrypcji Super Cruise i planu OnStar” – powiedział Cross. Zostało to wyświetlone na naklejce na oknie w sekcji Korzyści dla właściciela Cadillaca.

Super Cruise to coś więcej niż tylko sprzęt wbudowany w pojazd. „Super Cruise wymaga do działania zarówno OnStar, jak i łączności” – powiedział Cross. Dane mapowania i aktualizacje wymagają połączonego planu usług.

Cross powiedział, że klienci mogą kupić samodzielny plan Super Cruise za 25 USD miesięcznie lub dodać Super Cruise do niektórych pakietów OnStar za 15 USD miesięcznie.

„W tym momencie klienci będą mieli możliwość odnowienia abonamentu, aby Super Cruise działał poprawnie lub pozwolił na jego wygaśnięcie”, zauważa Cross, z różnymi opcjami cenowymi dla klientów, w tym opcją samodzielnej subskrypcji. „To nie będzie jeden rozmiar dla wszystkich”.

Super Cruise otrzymał dużą aktualizację w 2019 roku, która pozwoliła mu pracować na 200 000 mil autostrady w USA i Kanadzie. Aktualizacja dodała 70 000 mil danych map do sedanów CT6, które zawierały Super Cruise.

Gdy system pojawi się na CT4 i CT5 2021, wraz z Escalade 2021, zyska możliwość zmiany pasów za pomocą dźwigni kierunkowskazów.

Aktualizacja: ten artykuł został zaktualizowany o ceny subskrypcji Super Cruise.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close