Recenzje

Wagony Audi RS6 Avant 2021 są teraz na amerykańskiej ziemi

Jeśli myślisz, że śnisz o tym, że Audi poważnie myśli o oferowaniu swoim gorąco oczekiwanym, zabójczym supersamochodom, imponująco praktycznym i stosunkowo drogim kombi RS6 Avant dealerom Audi w Stanach Zjednoczonych, statek przewożący samochód właśnie dostarczył pierwszą ich partię. wagonów sportowych w porcie Davisville na Rhode Island. Tak, to jest rzeczywistość i trudno uwierzyć, że zaledwie rok temu Audi rzuciło nam kość, ogłaszając rychłe przybycie RS6 Avant w USA. Nareszcie tu są, aw ciągu najbliższych kilku tygodni trafią do salonów w całym kraju.

Ze zdjęciami wykonanymi przez Audi, jakbyśmy w ogóle nie wierzyli, te RS6 Avants są przykryte, aby chronić je podczas transportu. Samochód i kierowca jako pierwszy ujawnili tę historię i poprosili przedstawiciela Audi, aby dał im wyobrażenie o faktycznej liczbie przyjeżdżających wagonów. Ich odpowiedź? “Wiele”. Konfigurator Audi RS6 Avant został uruchomiony w Stanach Zjednoczonych w czerwcu tego roku i jesteśmy pewni, że wiele osób złożyło już zamówienia i specyfikacje dla tego. Ponieważ model podstawowy kosztuje 109 000 USD bez opłat za miejsce docelowe, możesz oszaleć z mnóstwem opcji, aby zwiększyć go do nieco ponad 141 000 USD.

Szczęśliwi właściciele wkrótce przekonają się, że V8 z podwójnym turbodoładowaniem o pojemności 4,0 litra i mocy 591 KM (441 kW) z napędem na wszystkie koła i ośmiostopniową skrzynią Tiptronic. Spodziewaj się 60 mil na godzinę w zaledwie 3,5 sekundy – nieco mniej z dziećmi i artykułami spożywczymi z tyłu, ale nie mów żonie tych liczb. Spodziewaj się kolejnych partii w następnych miesiącach.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close