Ogólne

Wet Rod to humorystycznie nazwany skuter wodny z 6,2-litrowym doładowaniem V8

Jednostki wodne i samochody rzadko się przecinają, ale kiedy tak się dzieje, rezultaty mogą być imponujące. Często widzimy, jak producent samochodów umieszcza swój branding na jakimś wysokiej klasy jachcie lub luksusowej łodzi – takiej, jakiej można się spodziewać w Monako. Ale od czasu do czasu pojawia się dzieło, które przyciąga wzrok, a najnowszy Strand Craft nie różni się niczym z kilku powodów.

Jalopnik odkryte – ponownie odkryte? – zgrabnie wyglądający skuter wodny ze Strand dzięki wiadomości prasowej przesłanej pocztą e-mail, w której na Motor1.com zastanawiamy się, jak marketing podpisał się pod nazwą – Strand Craft Wet Rod. To gorący pręt do wody. Tak jak Jalopnik zauważa, że ​​Wet Rod istnieje od kilku lat, pojawiając się już w 2014 r., Chociaż od tego czasu projekt nieco się zmienił.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close