Recenzje

Zdjęcia szpiegowskie BMW M4 2021 i wideo

BMW właśnie zaprezentowało nową generację swojej Serii 4, a wkrótce – dokładnie we wrześniu – pojawi się wysokowydajny wariant M4.

Mamy teraz świeże zdjęcia szpiegowskie i z nowego M4, które prawdopodobnie zobaczymy w sprzedaży w przyszłym roku, prawdopodobnie jako model z 2021 roku.

Teaser dla BMW M4 debiutujący we wrześniu 2020 roku

Moc będzie pochodzić z tego samego 3,0-litrowego silnika rzędowego 6 z podwójnym turbodoładowaniem, który zadebiutował w 2020 BMW X3 M i X4 M. Silnik będzie dostarczał 473 KM mocy w podstawowych M3 i M4 oraz 503 KM w wersji Competition. Modele Competition będą miały również moment obrotowy do 479 funtów-stóp. Ten sam silnik będzie napędzał nowy samochód wyścigowy M4 GT3, który BMW przygotowuje na sezon sportów motorowych 2022.

Te same mechanizmy pojawią się również w nowym zestawie sedan M3 do premiery wraz z nowym M4. M3 będzie również wyposażony w powiększoną kratkę, która pomoże odróżnić go od reszty serii 3.

2021 Zdjęcia szpiegowskie BMW M4 - : S. Baldauf SB-Medien

2021 Zdjęcia szpiegowskie BMW M4 – : S. Baldauf SB-Medien

Ponadto BMW doda do oferty M4 Cabrio i prawdopodobnie nowe M4 Gran Coupe.

I chociaż nie zostało to jeszcze potwierdzone, powinniśmy zobaczyć powtórzenie M4 CS i potencjalnie nowego M4 CSL siedzącego w tej samej przestrzeni, co poprzedni M4 GTS. Oba te hardcorowe modele prawdopodobnie pojawią się tylko w formacie coupe.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close