Ogólne

Znak towarowy Hyundai Bayon zarejestrowany w Europie, ale w jakim celu?

Zgłoszenia znaków towarowych są świetne, aby zobaczyć, co planuje zrobić producent samochodów. Nie jest to niezawodne – firmy cały czas zgłaszają sprawy, które nigdy nie ujrzą światła dziennego. W końcu, gdy jest wystarczająco dużo puzzli – przecieków, opiłków i zdjęć szpiegowskich – łatwo jest je połączyć w coś, co przypomina działający pojazd. Dzisiaj nie jest jeden z tych dni, ponieważ nowy wniosek patentowy Hyundai Motor Company dotyczący „Bayona” nas zaskoczył.

Zgłoszenie w Unii Europejskiej, odkryte przez TheKoreanCarBlog.com, mówi, że nowa nazwa to „Samochody; sportowe samochody; samochody dostawcze (pojazdy); samochody ciężarowe; autobusy silnikowe; pojazdy elektryczne; części i akcesoria do samochodów ”. To standardowe określenie znaku towarowego, ale nie wyjaśnia, w jaki sposób Hyundai Motor Co. będzie używać tej nazwy. Może to być przyszły model Hyundaia lub Kia w Europie, co nie pomaga w zawężeniu zakresu. Jak zauważa publikacja, Bayon to nazwa świątyni khmerskiej w Kambodży.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close