Ogólne

Zobacz Circuit Of The Americas w Teksasie całkowicie pokryty śniegiem

Średnio w Austin w Teksasie co roku spada mniej niż cal śniegu, co sprawia, że ​​ten krótki film z Circuit of the Americas jest tak szokujący. Klip pokazuje coś, co wydaje się być około 34 cala śniegu pokrywającego tor, a biały materiał wciąż spada. Gdybyśmy tam byli robotnikami, zwalczanie pokusy poślizgu byłoby prawdziwym wyzwaniem.

Burza w niedzielę 10 stycznia zrzuciła aż sześć cali śniegu w hrabstwie na północ od Austin i cztery cale na południe. Według artysty, wiele części miasta otrzymało ponad dwa cale Austin American-Statesman.

Chociaż może to nie wyglądać zbyt dobrze dla czytelników w chłodniejszym klimacie, jest to tona opadów śniegu dla ludzi, którzy zwykle widzą tylko kilka burz rocznie. KXAN Austin zgłosiły powszechne przerwy w dostawie prądu w okolicy i wiele wypadków spowodowanych przez osoby, które prawdopodobnie nie były przyzwyczajone do jazdy w takich warunkach.

Konta Twittera z kilku innych znanych torów odpowiedziały na Circuit of Americas. Spa-Francorchamps pokazało zdjęcie zakątka Eau Rouge w śniegu. Jeszcze lepsze ujęcie (poniżej) wykonano z Circuito del Jarama z północy Madrytu w Hiszpanii, które ostatnio doświadczyło własnych nietypowych opadów śniegu.

Prognoza pogody wskazuje na maksimum 47 stopni Fahrenheita (8,3 Celsjusza) w poniedziałek 11 stycznia i aż 70 stopni Fahrenheita (21,1 Celsjusza) w czwartek 14 stycznia. Biorąc pod uwagę szybkie rozgrzanie, śnieg nie będzie trwał bardzo długo. Każdy, kto ma dostęp do toru, powinien skorzystać z okazji do jazdy po zaśnieżonym torze.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close