Ogólne

Zobacz, jak Shmee osiąga 205 mil na godzinę w swoim McLaren Senna na autostradzie

Widok jednego McLarena Senny na drodze jest wystarczająco wyjątkowy, ale to z Shmee150 pokazuje, jak para z nich biegnie w tandemie po nieograniczonym odcinku autostrady. Gdy zbiornik paliwa jest prawie pusty, popycha hipercar do prędkości 205 mil na godzinę (330 kilometrów na godzinę).

Shmee150 trzyma kilka swoich samochodów w garażu kumpla, pełnym drogich maszyn. Obaj zabierają swoje Sennas na szybką jazdę na kolację.

Widok Senny jeżdżącej po zwykłych samochodach podkreśla niesamowite osiągi McLarena. Shmee150 musi tylko wtopić przepustnicę, aby przejść wszystko inne na drodze. Kiedy ruch uliczny się zmniejsza, jest w stanie zbliżyć się do deklarowanej maksymalnej prędkości pojazdu 211 mil na godzinę (340 km h).

Musimy też oklaskiwać stalowe nerwy Shmee150. Wkrótce w podróży spogląda w dół, a wskaźnik poziomu paliwa informuje go, że pozostało około 10 kilometrów (6 mil) zasięgu. Później można zobaczyć wyświetlacz pokazujący 5 kilometrów (3 mil) do przejechania. Mimo to nadal pracuje na pełnym gazie z bardzo realną groźbą wyczerpania się paliwa.

Obie Senny z powodzeniem udają się na obiad. Chociaż powodują one trochę korków po drodze, gdy próbują wjechać wąskim podjazdem na parking. Następnie cieszą się raczej nieapetycznie wyglądającą pizzą ze skrzydełek Sennas.

Shmee150 w końcu wlewa trochę paliwa do swojej z pewnością bardzo spragnionej Senny i wraz z kumplem wyruszyli w noc, aby wrócić do luksusowego garażu. Shmee150 obiecuje, że szykuje się na wielką podróż w najbliższej przyszłości.

Pokaż wiecej

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close