Ogólne

Zobacz najlepsze pisanki Hummer EV i szczegóły na wideo

Segment elektrycznych ciężarówek w nadchodzących latach staje się prawdziwym polem bitwy, zwłaszcza teraz dzięki pickupowi GMC Hummer EV. Po debiucie w zeszłym tygodniu, GMC zaprosiło nas do osobistego obejrzenia ciężarówki po raz pierwszy na małej imprezie – wszystko, co uchwyciliśmy, znajduje się na powyższym filmie. Jest jeszcze wcześnie, ale futurystyczny Hummer wydaje się mieć to, czego potrzeba, aby wywrzeć duży wpływ.

Spędziliśmy trochę czasu z Edition 1, najwyższym poziomem wyposażenia, który ma zasięg 350 mil, ekskluzywną białą farbę i cenę 112 000 USD. Będzie to najmocniejsza wersja ciężarówki, oferująca deklarowaną moc 1000 koni mechanicznych (746 kilowatów) i czas od 0 do 60 w czasie 3,0 sekund. Ta wyprzedana edycja zawiera również reklamowane funkcje, takie jak tryb terenowy Crab Walk i szybkie ładowanie 800 V DC. Na papierze jest to ostateczny Hummer, ale drobne szczegóły sprawiają, że jest to jeszcze bardziej prawdziwe.

Jak to jest typowe dla nowoczesnych pojazdów, Hummer ma mnóstwo pisanek zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Na zewnątrz widać bardziej oczywiste elementy, takie jak tylna klapa MultiPro i elektrycznie sterowany bagażnik. Jednak bliższe spojrzenie ujawniło zabawne dodatki, takie jak nawiasy pod spodem, które wyświetlają kciuki w górę. Jeśli pojazd się przewróci, przełączają się na kciuk skierowany w dół – miejmy nadzieję, że sam nigdy tego nie zobaczysz.

Wewnątrz Hummer kontynuuje trend easter egg z mapami wyrytymi na obudowach głośników i podłodze. Przyjrzyj się uważnie, a jest tam również ślad stopy, który ma przypominać but Neila Armstronga, gdy chodził po Księżycu. Idzie to w parze z motywem księżycowym, który pojawia się w Edycji 1.

Będziemy musieli poczekać, aż Hummer zakończy testy prototypu, zanim usiądziemy za kierownicą, ale jesteśmy bardziej podekscytowani niż kiedykolwiek. GMC planuje rozpocząć dostawy produkcyjne jesienią przyszłego roku.

Molter

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie zgranej ekipy i pisanie artykułów na przeróżne tematy.Moją pasją zaraziłem wiele osób i jestem z tego bardzo dumny.Mam nadzieję , że nasze publikacje dają Państwu nie tylko wiedzę , ale również przyjemność z czytania naszych nowinek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Facebook
Close
Close